استقرار فاز اول سامانه ERP، افتخاری دیگر برای رکورد دار تولید روغن در ایران

  • Update: 06/01/2021

شرکت صنعت غذایی کورش، در راستای تحقق شعار چابکی و نوآوری و با هدف ارتقای فرهنگ نوین سازمانی همگام با استانداردهای روز دنیا و توانمندسازی مدیران و کارکنان و افزایش همبستگی و یکپارچگی در کار گروهی، موفق به پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (Enterprise Resource Planning) با حداکثر امکانات گردید.

به گزارش روابط عمومی صنعت غذایی کورش، در مراسمی که در روز پنجشنبه مورخ 11 دی ماه سال جاری و پس از کارگاه آموزش تخصصی مدیران این مجموعه برگزار گردید، دکتر کورش منتصر مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره این شرکت، ضمن تشکر صمیمانه از تمامی همکارانی که در راستای تحقق این دستاورد مهم، ایفای نقش نمودند، اذعان داشت: قبل از هر چیز، از همکاران جوان، دانشمند و پر تلاش شرکت گلرنگ سیستم تشکر می کنم که نا ملایمتی های این مسیر سخت را با سعه صدر پذیرفتند و ما را در این چالش همراهی کردند.

وی در ادامه تصریح کرد: یادگیری اصلی محقق شده در این مسیر، این بود که امروز بار دیگر فهمیدیم که با همدلی و کار گروهی حتی می توانیم کارهای به ظاهر غیر ممکن را به انجام برسانیم و بر مشکلات غلبه کنیم که این بسیار مهم و ارزشمند است.

مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کورش در ادامه افزود: امروز همه خوشحال هستیم و از همه می خواهم که با توجه به توانمندی های بالای این سامانه، و با بهره برداری حداکثری از آن، در راستای تعالی مجموعه گام بردارند.

شایان ذکر است، Microsoft Dynamic 365 Finance & Operation یکی از جدیدترین، به روزترین و قویترین سیستم های ERPدر جهان می باشد که از ویژگی های مهم آن می توان به افزایش حداکثری ضریب دقت اطلاعات و تراکنش ها، محاسبات سیستمی و مالی، صحت سنجی های چندین مرحله ای اطلاعات و گزارشات، ارائه تحلیل های استراتژیک سازمانی، تسریع در برنامه ریزی پویا، تولید انعطاف پذیر، توزیع دقیق محصول و محاسبه دقیق و در لحظه ی قیمت تمام شده اشاره نمود.

گفتنی است، شرکت صنعت غذایی کورش جزو معدود شرکت های ایرانی است که توانسته است این سیستم پیچیده را به صورت کامل و با حداکثر ظرفیت، مستقر و عملیاتی نماید.

Read 151 times Last modified on Wednesday, 06 January 2021 09:15

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top