تحولی شگرف در مصرف روغن‌های خوراکی کشور؛ یک بسته‌بندی متفاوت در خدمت سلامت مردم

  • Update: 30/08/2021

شرکت صنعت غذایی کورش پیشتاز در تولید روغن های سلامت محور
روغن‌ها یکی از اصلی‌ترین موادی هستند که مورد استفاده مصرف‌کنندگان زیادی قرار می‌گیرند. در واقع، روغن‌ها یکی از اصلی‌ترین مواد سبد کالای هر خانه و خانواده به شمار می‌روند.
شرکت صنعت غذایی کورش با توجه به این اصل، به عنوان پیشتاز تولید محصولات سلامت محور کشور، جدیدترین محصول خود را با رویکرد نوآوری و سلامتی وارد بازار کرده است.
اسپری روغن زیتون اویلا، جدیدترین محصول این شرکت، در راستای حفظ سلامت مصرف‌کننده و اهمیت به سلامتی جامعه امکان اندازه‌گیری دقیق روغن خوراکی را در هر بار استفاده برای مصرف‌کننده فراهم کرده است.
به واسطه بسته‌بندی جدید روغن زیتون اسپری اویلا با ویژگی هر ۳ پاشش روغن برابر با یک گرم، علاوه بر کنترل کالری دریافتی از غذاها، این محصول می‌تواند نقش به‌سزایی در تغییر فرهنگ مصرف خانوار جهت کاهش هدر رفت مواد غذایی داشته باشد.
طبق آمارها، بخشی از دور ریز مواد غذایی در ایران مربوط به انواع روغن‌های غذایی می‌شود که این مدل بسته‌بندی سبب می‌شود اسپری روغن زیتون اویلا نقشی هر چند کوچک در کاهش این آمار داشته باشد.
شاید با خود بگویید که استفاده از روغن می‌تواند به سلامتی آسیب بزند اما محققان مفیدترین نوع روغن برای مصارف خوراکی را روغن زیتون دانسته‌اند که حتی سبب کاهش وزن و افزایش انرژی می‌گردد. با این حال میزان مصرف این محصول مفید در کشور ما بسیار کم است. سرانه مصرف روغن زیتون در ایران ۲۰۰ گرم برآورد شده که از نصف سرانه ۵۰۰ گرمی مصرف این روغن در دنیا نیز پایین‌تر است. برند اویلا با افزایش تولید این محصول و برنامه‌ریزی برای سهولت دسترسی و مصرف آن سعی در بهبود رژیم غذایی و حفظ تندرستی جامعه دارد  و قصد دارد به رشد و شکوفایی سلامت اقشار مختلف جامعه کمک کند..
اسپانیا بهترین سطح کیفیت روغن زیتون، در بین کشور های تولید کننده این محصول را دارد و برند اویلا در راستای معیارهای خود مبنی بر حفظ و ارتقا سلامتی جامعه، از روغن زیتون اسپانیایی جهت تولید محصول جدید نیز استفاده کرده است.
محصول جدید شرکت صنعت غذایی کورش و برند اویلا در راستای ارتقا کیفیت و سلامت خانواده ایرانی به بازار عرضه شده است.

 

Read 5088 times Last modified on Monday, 30 August 2021 16:32

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top