مدیرعامل صنعت غذایی کورش در مراسم رونمایی کتاب «استفاده از Microsoft dynamics 365»: حمایت از این نوع آثار،‌ کمک به تولید دانش است

  • Update: 30/05/2022

محمد برهانی با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی اظهار داشت: ما در این راستا به انتشار و توزیع کتابی که می‌تواند در ارتقای سواد مالی و عملیاتی موثر واقع شود، کمک کردیم.

به گزارش روابط عمومی صنعت غذایی کورش، رونمایی کتاب دوجلدی «استفاده از Microsoft dynamics 365 برای امور مالی و عملیاتی» با حضور مدیران ارشد شرکت و مترجمان کتاب که از کارشناسان مالی مجموعه هستند، برگزار شد.

در این مراسم،‌ مدیرعامل صنعت غذایی کورش اعلام داشت: یک نسخه از کتاب به مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و معاونت مالی و مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه گروه ارسال خواهد شد،‌ تا آن‌ها نیز در جریان این دستاورد علمی مجموعه قرار گیرند.

وی در پایان و در خطاب به مدیر طرح و برنامه پیشنهاد داد علاوه بر این، کتاب «استفاده از Microsoft dynamics 365» به مدیرانی که در حال حاضر از سیستم ERP استفاده می‌کنند، ارسال شود.

بنا بر این گزارش، کتاب دوجلدی «استفاده از Microsoft dynamics 365 برای امور مالی و عملیاتی» مهم‌ترین مرجع شناخت و آشنایی با سیستم ERP است که توسط Microsoft منتشر شده است و برای اولین بار است که به فارسی ترجمه می‌شود.

مولف کتاب آندرئاس لاشزاک است و مترجمان کتاب، پگاه صابری و سپیده صابری از کارکنان واحد مالی صنعت غذایی کورش هستند.

پایان پیام

Read 1160 times Last modified on Monday, 30 May 2022 21:04

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top