تقدیر از شرکت صنعت غذایی کورش به پاس ایجاد رونق اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

  • Update: 16/12/2020

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت غذایی کورش، روز چهارشنبه مورخ 26 آذرماه سال جاری، دکتر محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر به دکتر کورش منتصر مدیرعامل این شرکت، از نقش صنعت غذایی کورش در ایجاد رونق اقتصادی در منطقه تجلیل نمود. 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تقدیر از تعهد حرفه ای و اخلاقی شرکت مزبور در تأمین کالاهای مورد نیاز کشور در شرایط سخت تحریم و محدودیت های کرونا، تصریح کرد: حمایت از فعالین اقتصادی که در مسیر تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی که در واقع کالاهای سرمایه ای و دارای ارزش افزوده در فرایند رونق فضای کسب و کار و تولید کشور محسوب می‌شوند در کنار پشتیبانی از تأمین‌کنندگان کالاهای اساسی همچون روغن،گندم و.... از مهمترین اولویت های سازمان منطقه آزاد انزلی محسوب می‌شود و کاهش هزینه ها و بوروکراسی اداری به منظور تسریع در فرایندهای اداری مرتبط با حمل و نقل کالا و مواد اولیه از مبدأ این منطقه به بازارهای مصرف و واحدهای تولیدی از راهبرهای اصلی ما در سال جهش تولید می‌باشد.

دکتر منتصر نیز با تاکید بر این مطلب که این دستاورد از برکت وجود همکاران توانمند شرکت صنعت غذایی کورش است، اذعان داشت: مایه مباهات و افتخار است که بالغ بر ۸۰ درصد واردات روغن خام به میزان ۲۱۰ هزار تن و ۵۰ هزار تن انواع  نهاده دامی در منطقه آزاد  انزلی در دو سال گذشته توسط شرکت صنعت غذایی کورش انجام  شده است و محصولات تولیدی در این شرایط سخت بازار در اختیار هموطنان قرار گرفته است.

در این نشست که معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی و جمعی از مدیران ارشد و اعضای هیأت مدیره شرکت صنعت غذایی کورش  نیز حضور داشتند؛ در خصوص توسعه همکاری ها و بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در سایر زمینه های منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

Read 6644 times Last modified on Wednesday, 16 December 2020 17:05

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top