بازدید استاندار قزوین از کارخانه صنعت غذای کورش در تاکستان

  • Update: 13/01/2021

در روز چهارشنبه 24 دی ماه سال جاری کارخانه کورش 2 واقع در شهرک صنعتی حیدریه، میزبان دکتر هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین بود.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت غذایی کورش، در این بازدید که با هدف بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و در راستای رونق و جهش تولید برگزار شد، جمعی از مدیران و مسئولان اجرایی استان قزوین نیز حضور داشتند.
در این مراسم دکتر منتصر مدیرعامل شرکت صنعت غذایی کورش و دکتر جمالی‌پور استاندار قزوین در خصوص وضعیت تولید روغن های خوراکی در این کارخانه به گفتگو پرداختند.
استاندار قزوین پس از بازدید از خط تولید روغن های اویلا و فامیلا تصریح کرد: این واحد صنعتی که ظرف یک ماه اخیر با پانزده هزار تن موفق به شکستن رکورد تولید شده است؛ تاثیر به سزایی در تامین نیاز کشور دارد. در اختیار داشتن ۱۷ درصد از سهم بازار توسط صنعت غذایی کورش نشان دهنده ی اهمیت و جایگاه این مجموعه است.

وی همچنین افزود: رفع مشکلات و موانع واحدهای صنعتی استان قزوین در دستور کار مدیران قرار دارد و در این شرایط سخت اقتصادی همه ی ما کمک خواهیم کرد تا واحدهای تولیدی ای که مستقیم به معیشت مردم ارتباط دارند، با بحران مواجه نشوند.
لازم به ذکر است استان قزوین یک شهر صنعتی، شش شهرک و سیزده ناحیه صنعتی و حدود چهار هزار واحد تولیدی دارد.

 

 

Read 9265 times

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top