دریافت نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای سومین سال متوالی

  • Update: 06/02/2021

روز پنجشنبه شانزدهم بهمن ماه سال جاری، شرکت صنعت غذایی کورش طی مراسمی در کاخانه کورش 2 واقع در شهرک صنعتی حیدریه در شهرستان تاکستان به عنوان واحد برگزیده ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، در این بازدید دکتر تابش، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، دکتر قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین، دکتر افضلی رییس سازمان صمت استان قزوین، طاهری فرماندار شهرستان تاکستان و جمعی از مسئولین استان قزوین حضور داشتند.

در ابتدای مراسمی که به مناسبت اهدای تندیس برگزار گردید، معاون وزیر صمت، سالروز پیروزی نظام شکوهمند جمهوری اسلامی را تبریک گفته و تصریح کرد: شرکت صنعت غذایی کورش، در سال 1398 حائز شرایط تندیس نقره ای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شده است و افزود: بر اساس ضوابط و مصوبات جدید سازمان حقوق مصرف‌کنندگان، از این پس هر شرکتی که 10 سال تندیس طلایی را دریافت نماید، موفق به دریافت تندیس بلورین شده و عضو شورای سیاست گذاری سازمان خواهد شد.

عباس تابش در ادامه ضمن تبریک این دستاورد افزود: در سال های گذشته، همایشی با حضور مقامات کشوری برگزار شده و تندیس اهدا می‌شد؛ که امسال به خاطر شرایط کرونا مقدور نبود که البته بنده این را یک توفیق می دانم  زیرا وظیفه ما این است که خدمت کسانی که حقوق مصرف‌‍کننده را رعایت نموده‌اند رسیده و به مدیران و همکاران آنها از نزدیک خسته نباشید و خدا قوت بگوئیم؛ چرا که این اتفاق توسط یک نفر صورت نمی پذیرد و تمامی شاغلین در این مجموعه دست در دست هم داده‌اند تا این مهم محقق شود.

وی همچنین ادامه داد: امروز در این واحد تولیدی خط تولید را می‌بینیم که به صورت دو شیفت 12 ساعته در حال تولید روغن های مایع، جامد و نیمه جامد می‌باشد؛ امیدوارم خداوند به همه ما و علی‌الخصوص کارکنان زحمت‌کش این مجموعه توفیق بدهد تا همگی بتوانیم همچنان در راه خدمت به مردم عزیز کوشا باشیم.

محمد برهانی قائم مقام مدیر عمل شرکت صنعت غذایی کورش نیز پس از خوش‌آمد گویی به مسئولین و حاضرین در جلسه، ایام الله دهه فجر را تبریک گفت و اذعان داشت: در سالی که گذشت ما نیز مانند بقیه صنایع به دلیل مشکلات ناشی از شیوع کرونا و تحریم ها ظالمانه دغدغه های بیشتری داشتیم. ولی با همت همکاران و با حمایت دولت محترم و مسئولین عزیز، سعی کردیم در بخش خانوار هیچ گونه خللی وارد نشود و با تمام توان و به لطف خدا نه تنها توانسته‌ایم در مدت باقیمانده به تولید سال قبل دست پیدا کنیم بلکه موفق شده‌ایم رشد معقولی را محقق نمائیم که جای شکر و خدا قوت گفتن به همه عزیزان دارد و باید دست همه مسئولین را در این زمینه فشرد زیرا که با وجود شرایطی که در چند ماه گذشته در حوزه روغن به وجود آمد، با همراهی دولت و تخصیص روغن خامی که ایجاد شد، تولید روغن از دی‌ماه مجددا به رشد قابل قبولی رسید.

وی  همچنان افزود: سپاس از اینکه برای سومین بار به مجموعه ما اعتماد داشتید و خدا را شاکریم که این توفیق نصیب مجموعه شد. و در ادامه تصریح کرد: طبق دستور کارگروه تنظیم بازار، ابلاغ گردید ما به عنوان معین استان های قزوین، البرز، یزد، جنوب کرمان و گیلان  قول و تعهد داده ایم تا خللی در تامین روغن در این بازارها ایجاد نشود که در حال حاضر نیز به صورت شبانه‌روزی در تلاشیم تا مردم عزیزمان جهت تامین این کالای استراتژیک دچار هیچگونه مشکلی نشوند.

عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین نیز  با ابراز خوشحالی از بازدید از مجموعه ای موفق، توانمند و خوش‌نام، گفت: دریافت این نشان ارزشمند است و با توجه به فعالیت این مجموعه در حوزه سلامت و مواد غذایی بسیار حائز اهمیت بوده و افتخاری برای استان قزوین می‌باشد. من به نوبه خودم از تلاش تمامی اعضای این مجموعه در به دست آوردن این افتخار برای استان تشکر می‌کنم.

این مراسم با اهدای تندیس نوزدهمین همایش ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به پایان رسید.

 

Read 4686 times Last modified on Saturday, 06 February 2021 12:54

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top