کارگران باسابقه گروه صنعتی گلرنگ، صاحب‌خانه می‌شوند کارگران باسابقه گروه صنعتی گلرنگ، صاحب‌خانه می‌شوند

کارگران باسابقه گروه صنعتی گلرنگ، صاحب‌خانه می‌شوند

  • Update: 22/11/2021

دکتر مهدی فضلی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ از کارخانه صنعت غذایی کورش در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل کارگران و دیدگاه‌های مدیران قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی صنعت غذایی کورش، مهدی فضلی و هیئت همراه وی، در محل کارخانه صنعت غذایی کورش حاضر شدند و بعد از بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه، با کارگران هر بخش، صحبت کرده و نظرات و مشکلات‌شان را جویا شدند.


مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن ابراز خوشحالی از دیدار مجدد کارگران کارخانه صنعت غذایی کورش، اظهار داشت: بعد از کرونا، در اولین فرصتی که پیش آمد، پیش شما آمدیم تا تک‌تک‌تان را ببینیم و از روحیه و فعالیت‌تان هم انرژی بگیریم.


فضلی با بیان خدمات رفاهی جدیدی که گروه صنعتی گلرنگ برای نیروهای خود در نظر گرفته است، تاکید کرد: یک برنامه جامع و منظم تعریف شده است تا همه کارگرانی که بالای 10 سال در گروه صنعتی گلرنگ سابقه دارند و مستاجر هستند، به کمک مجموعه گلرنگ و وامی که دریافت می‌کنند،‌ صاحب‌خانه شوند.

 


وی افزود: ما ساعت‌ها با مدیران بانک مسکن جلسه داشتیم تا این کار بزرگ هرچه زودتر اجرایی شود و لذا امیدواریم طی 6 ماه این بخش از کارگران ما صاحب‌خانه شوند و پس از آن،‌ نوبت به کارگرانی می‌رسد که کمتر از 10 سال سابقه دارند.
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ از دومین اقدام انجام شده برای رضایت هرچه بیشتر کارگران گفت و اضافه کرد: علاوه بر افزایش تعهدات بیمه تکمیلی،‌ به همه مدیران هم ابلاغ شده که اگر کارگری هست که بخاطر خرج بیماری‌های خود و خانواده‌اش، مقروض شده است، معرفی کنند تا حداکثر همکاری با وی صورت گیرد.


فضلی پیشنهاد تاسیس یک صندوق مشترک با همکاران کارخانه را مطرح کرد و ادامه داد: این صندوق می‌تواند مشکلات فوری کارگران را مرتفع کند و نیازی نباشد که کارگران در نوبت انتظار وام بمانند.
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در پایان وعده فتح بازارهای جهانی را داد و گفت: ما باید در سطح جهانی هم حضور داشته باشیم و بدین منظور حضور در کشورهای منطقه را شروع کرده‌ایم، ولی قرار است فعالیتی جدی‌تر در این حوزه داشته باشیم.
عکس یادگاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با کارگران و مدیران کارخانه صنعت غذایی کورش، اختتامیه این برنامه بود.

Read 3654 times Last modified on Monday, 22 November 2021 14:47

NO.1, Nader alley, Ahura Mazda St, East 37 St., Alvand St., Argentine Sq., Tehran, Iran

02183893000

info[@]kouroshoil.com

Top